Strona główna
Dzisiaj jest 20-4-2024

Zawody

Powiatowe Młodzieżowe Zawody Sportowo -Pożarnicze w SŁAWOBORZU

W dniu 01 czerwca 2013r. na Stadionie Gminnym w Sławoborzu przeprowadzone zostały zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTi F na szczeblu powiatowym. W zawodach udział wzięło 7 drużyn chłopięcych i 2 drużyny dziewczęce. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świdwinie bryg. Roman Artyński , natomiast Sędzią głównym był mł. kpt. Maciej Wielgos. Gospodarzem zawodów była Gmina Sławoborze i Wójt Gminy Sławoborze

Zawody rozegrane zostały w 2 dwóch konkurencjach, tj.rozwinięcie bojowe oraz bieg sztafetowy 400 metrów z przeszkodami, przy czym poziom wyszkolenia i przygotowania zawodników był wysoki. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Prezesa Zarządu Powiatowego OSP RP w Świdwinie, Komendanta PSP w Świdwinie, Przewodniczącej ds. Młodzieży Oddziału Wojewódzkiego w Szczecinie oraz Komendanta Gminnego OSP w Sławoborzu dyplomy,medale okolicznościowe i upominki, a najlepsze drużyny puchary.

miejsce 7- MDP OSP Powalice - 776pkt.

Podczas zawodów do komisji sędziowskiej wpłynął 1 protest, który został pozytywnie rozpatrzony(powtórzenie startu drużyny)

W czasie zawodów jeden z zawodników uległ kontuzji barku(nie wymagał hospitalizacji)

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników i dziękujemy za sportową rywalizację

III miejsce w Powiatowych Zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

29 maja 2010 roku w miejscowości Rąbino odbyły się Powiatowe Zawody MDP, w których nasza młodzieżowa drużyna wywalczyła III miejsce.